Více o EMS

EFEKTIVITA

EMS trénink celého těla je vysoce efektivní a časově úsporná tréninková metoda určená k nárůstu svalové síly a hmoty při současném snížení množství tělesného tuku. 

Jedna tréninková jednotka trvá pouhých 20 minut a vždy  je vedena trenérem, který sleduje průběh a efekt tréninku. K spolehlivému dosažení individuálních cílů stačí cvičit jednou týdně. Účinnost tréninku byla prokázána v řadě vědeckých studií. 

Trénink vždy probíhá v předem dohodnutém opakovaném termínu. Jednou týdně – po dobu 20 minut! To znamená, že EMS trénink mohou obě strany pravidelně plánovat a osobně monitorovat. To přináší týden co týden významný tréninkový stimul, díky němuž zaručeně dosáhnete svého cíle s maximální efektivitou!

Jaké mohu očekávat výsledky
Po 1. lekci
Zjistíte kolik máte vlastně svalů 😀 Pochopíte, že pracovaly úplně všechny.
Po 2. lekci
Tělo je pevnější, cítíte se lépe.
Po 3. lekci
Cítíte změnu, svaly dobře reagují, jste pružnější. Téměř většinu klientů přestávají bolet záda.
Po 4. lekci
Začínáte si všímat, že vypadáte lépe.
Po 5. lekci
Na svalech sami pozorujete změny v jejich transformaci.
Po 6. lekci
Změny vidíte i na kůži, je prokrvenější. U žen vidíme příznivé účinky na jejich celulitidu.
Po 7. lekci
Máte o mnohem více energie, jste výkonnější. Svaly fungují jak mají.
Po 8. lekci
Celé tělo s ohledem na vytvoření svalového skeletu funguje mnohem lépe, žádné boleti zad, spousta energie, úbytek tuků 🙂 a teď jen vydržet a pokračovat…

MOTIVACE

Díky dohledu trenéra se z EMS stává rovněž „osobní trénink“, přičemž rozhodující roli v tom sehrává trenér. Jeho úkolem je nalézt rovnováhu mezi úrovní výkonnosti a stanovenými cíli klienta a zajistit jejich úspěšnou realizaci prostřednictvím individuální motivace. Jedním z hlavních úkolů trenéra je sledovat dodržování termínů. Díky tomuto závazku se z počáteční fitness motivace stane trvalá a komplexní změna chování, včetně aktivnějšího životního stylu.

BEZPEČNOST

Dobře prozkoumaná a již mnoho desetiletí etablovaná technologie ve spojení s odborně vzdělaným trenérem tvoří základ bezpečného používání. Speciálně vytvořené struktury tréninku zajišťují, že se naučíme zodpovědnému přístupu od samého počátku. Pokyny pro bezpečné používání byly vyvinuty zkoumáním praktických zkušeností a jejich spojením s vědeckým výzkumem. Tato pravidla v duchu „bezpečnost především“ jsou nyní zlatým standardem pro všechny profesionální poskytovatele EMS.