EMS to HOME

EMS to HOME je služba, při které si užijete jednu z nejefektivnějších tréninkových metod v pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Nemusíte tedy trávit Váš volný čas v zácpách
a neustále na cestách. Osobní trenér s přístrojem EMS Miha Bodytec přijede za Vámi kamkoliv si budete přát.

Na lekci není nutná žádná příprava. Nemusíte mít sportovní oblečení, speciální obuv ani ručník. Veškeré vybavení potřebné k tréninku Vám vyškolený trenér přiveze s sebou.

Služba EMS to HOME je poskytována v Přešticích a okolí a také nově v Klatovech.

Pro další informace a objednání nás prosím neváhejte kontaktovat.

ZKUŠEBNÍ LEKCE1 trénink1 500 Kč
10 tréninkůTRÉNINK 1 400 Kč14 000 Kč
20 tréninkůTRÉNINK 1 300 Kč26 000 Kč

V ceně všech programů jsou zahrnuty náklady na dopravu, osobní trenér, zapůjčení tréninkového oblečení a vyhotovení vstupní karty. Při zakoupení permanentky navíc obdržíte osobní čipovou kartu, na které bude nahrán Váš individuální cvičební program.

Ceny jsou s DPH. Platbu je možné provádět v hotovosti nebo platební kartou.


EMS to home pro firmy

Jste moderní zaměstnavatel a hledáte stále nové způsoby jak odměňovat své zaměstnance? Nemáte dostatečné finance a prostory pro vlastní firemní posilovnu? Zajímá Vás vysoká efektivita v krátkém čase?

EMS to HOME pro vás má řešení! Jedna lekce s veškerými přípravami trvá zhruba 30 minut. Co takhle dopřát svým zaměstnancům třicetiminutový trénink jednou týdně, který jim pomůže odbourat stres a dosahovat lepších pracovních výkonů?

S každou firmou řešíme potřeby individuálně a od toho se také odvíjí výhodnější cenové podmínky, na kterých se domluvíme osobně. Neváhejte nás kontaktovat.